|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3050 g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | сталь, алюминий, полимер |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | v.3 |
| Hop-Up | Регульований |
| Швидкість вильоту кульки [FPS] | 430 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.72 |
| Довжина [mm] | 730/810 |
| АКБ в комплекті | ТАК |
| Версія батареї | stick |
| Тип магазину | бункерний мгазин Hi-Cap |
| Матеріал магазину | ABS |
| Місткість магазину кульок | 500 |
| Тип підшипників | Сталеві втулки |
| Діаметр підшипників [mm] | 7 mm |
| Тип різьби зовнішнього ствола | Левая резьба |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 325 |
| Серія зброї | АК-серія |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |